Uygulama Satış Sözleşmesi


Uygulama: Komisyon olarak adlandırılan polislik mesleği ile ilgili ders kitapları, deneme soruları ve kanunları içerisinde barındıran google play uygulamasıdır.

Satıcı: Komisyon Uygulamasının sahibi olup, ücret karşılığında uygulamayı satan taraftır.

Kullanıcı: Ücret karşılığında Komisyon Uygulamasını alan kişidir.

1) Satıcı, kullanıcıya uygulama kullanım hizmetini vermekle yükümlüdür.

2) Satıcı Uygulamada sorunlar çıkması durumunda, uygulamadaki sorunları gidermeye çalışmakla sorumludur.

3) Kullanıcı tarafından satın alınan uygulama satın alan kullanıcı tarafından kullanma hakkına sahip olup, satın alan kullanıcı dışında uygulamanın kullanılması yasaktır.

4) Kullanıcının kullanıcı bilgilerini başka özel/tüzel kişi veya kurumlarca iznimiz dışında paylaşmasında tüm haklarımız saklı olup, kullanıcının uygulamayı kullanım hakkı bitmiş olur ve kullanım hakkını kayb eder. Ayrıca hakkında yasal işlem yapılabilir.

5) Satıcı dışında başka nedenlerden dolayı oluşabilecek her türlü sorundan satıcı sorumlu değildir. Bu sorunlar internette yaşanan sorunlar, yapılan siber saldırılar sonucu uygulamanın zarar görmesi vb. Her türlü dıştan kaynaklanan sorunlardır.

6) Kullanıcı, bilgilerini saklamak, başkalarının kullanımına sunmamakla yükümlüdür.

7) Kullanıcı kullanım hakkından vazgeçebilir ancak hiç bir surette ücret aide hakkı bulunmamaktadır. Uygulamayı satın alan kullanıcı hiç bir surette ücret iade talebinde bulunamaz ve ücret iadesi yapılmaz.

8) Satıcının izni ve bilgisi olmadan uygulamayı kullanım amacı dışında kullanan ve kullandıran kullanıcı, ister direkt isterse de dolaylı olarak satıcıyı zarara uğrattığında, satıcının bu zararını karşılamak zorundadır.

9) Gerek görüldüğünde satıcı uygulama içeriğinde değişiklik yapma, ekleme ve çıkarma yapabilir. Uygulamayı günceller.

10) Uygulama, Komisyon Medya ve Yayımcılık'a ait olup, telif hakları saklıdır.

11) Satıcı uygulama kullanım hizmetini ilk uygulama alıcısının uygulamayı aldığı tarihten itibaren en az 1 yıl alıcıya sunmak zorundadır. Ya da uygulamayı ofline olarak güncelleyip alıcıya vermek zorundadır. Yeni güncel uygulamayı alıcının indirebilmesi için satıcı alıcıya mail yoluyla bilgi vermek zorundadır. Alıcı mail ile bilgilendirme yapılmasına rağmen uygulamayı iki hafta içinde indirmezse indirme hakkından vazgeçmiş olur.

12) Satıcı, ilk uygulama alıcısının uygulamayı satın aldığı tarihten itibaren en az 1 yıl alıcılara uygulama kullanım hizmetini sunmak zorundadır. Ya da uygulamayı ofline olarak güncelleyip 1 yıl alıcıların kullanımına sunmak zorundadır. Yeni güncel uygulamayı alıcının indirebilmesi için satıcı alıcıya mail yoluyla bilgi vermek zorundadır. Alıcı mail ile bilgilendirme yapılmasına rağmen uygulamayı iki hafta içinde indirmezse indirme hakkından vazgeçmiş sayılır. Satın alınan uygulama kullanım süresi 1 yıldır.

13) Kullanıcı, uygulamayı indirdiğinde sözleşme maddelerini kabul etmiş sayılır.

Komisyon Medya ve Yayımcılık.